Nasza historia

Edulandowa historia zaczęła się w 2012 roku, gdy założycielka szkoły Joanna Bobruk postanowiła zrealizować swoje marzenia – stworzyć placówkę zajmującą się uczeniem dzieci języka angielskiego. Spędzanie czasu ze swoimi pociechami i pociechami przyjaciół to tylko początek wielkiej wspaniałej przygody.

Wynajęta w 2012 roku malutka sala szybko stała się niewystarczająca.

Obecnie uczymy ok 150 osób i robimy to z coraz większą pasją. KOCHAMY UCZYĆ!!! Czas spędzony z młodym człowiekiem jest dla nas niezwykle cenny.

Stworzyliśmy 8 osobowy zespół. Posiadamy własną placówkę. Nieustannie się rozwijamy. Lubimy uczyć innych, ale kochamy również uczyć się od najlepszych. Dlatego właśnie

w 2021r zostaliśmy Akredytowanym Centrum Metody Teddie Eddie. Metody opracowanej, sprawdzonej i obecnie najlepszej na rynku polskim. Miś Eddie uczy już 20.000 malutkich kursantów w Polsce.

Zapoznaj się z naszą ofertą!!!