Uczymy na WSZYSTKICH POZIOMACH – począwszy od przedszkola.
Ok 150 osób nam zaufało i za to zaufaniE również dziękuję!

18 lat minęło…..po drugiej stronie biurka w sali lekcyjnej. Taki wiek zobowiązuje ;-). Chyba już czas, by z przytupem wejść w to nowe dorosłe nauczycielskie życie. Czas na decyzje i na małe – wielkie zmiany…. Zachęcam wszystkich bliższych i dalszych znajomych do krótkiej lektury 🙂

Zarówno te 18 lat, jak i czas nauki zdalnej przyczyniły się do wyciągnięcia baaaardzo wielu wniosków. Jestem na tyle „dorosłym” nauczycielem, żeby trafnie ocenić moich uczniów. A uczniowie….no cóż… to moje życie i pasja. To im zawdzięczam wiele, bo oni poprzez swoją obecność stali się moimi nauczycielami. Poprzez obserwację młodych mogę dostrzec ich potrzeby i wypracować sposoby komunikacji. Świat młodzieży to świat, w którym ciągle chcę być i czerpać z niego garściami! Gdzie znajdziemy tyle entuzjazmu i optymizmu?! Kiedyś usłyszałam „DOBRĄ” radę….: „Pamiętaj, uczniowie dziś są, za chwilę odchodzą, nie warto dla nich tracić energię…”
TO NIE JEST PRAWDA!!! Tak wielu młodych ludzi wciąż utrzymuje ze mną kontakt, z różnych stron płyną miłe słowa wdzięczności i to właśnie trzyma mnie przy nauczaniu. (Pozdrawiam wszystkich, którzy znaleźli się kiedykolwiek w mojej sali lekcyjnej :-)).

Nie każdy wie, że Eduland to ja. Ja i mój fantastyczny zespół. Renata,Monika, Monika. Mariola, Agnieszka, Viola i Rob. To ludzie, bez których Eduland nie rozwijałby się w takim tempie, jak teraz. Ludzie pełni pasji i oddania. Dziekuję!!! YOU ARE THE BEST!!!

Zapraszam na fanpaga Eduland, a już wkrótce na odświeżoną stronę internetową. Pojawi się wiele nowości.