TEDDY EDDIE 2-7

Warto by dziecko zaczęło uczyć się języka obcego w momencie, gdy jeszcze nie do końca samo wie, że się uczy! Dlatego skorzystaj z oferty TEDDY EDDIE.

Pracujemy z dziećmi od początku istnienia szkoły. Zapisują się w różnym wieku, jednak najlepsze efekty osiągają ci, którzy zaczynają z nami przygodę od najmłodszych lat. Zanurzenie w języku od samego początku pozwala dzieciom na pozytywne nastawienie do zajęć w języku obcym i naturalne przyswajanie. Dla takich najmłodszych, którzy uczą się angielskiego przez zabawę, ruch i wiele różnych ciekawych aktywności, angielski staje się częścią ich życia. Nie przegra z żadnymi innymi zajęciami dodatkowymi. Nauka języka to już nie zajęcia dodatkowe, ale codzienność.

Poszukując materiałów i najlepszych metod dla dzieci natrafiliśmy na METODĘ TEDDY EDDIE, która właściwie nie potrzebuje żadnego zbędnego komentarza. Jest zdecydowanie najlepsza w Polsce. Dlaczego?

Przeczytaj!

DZIECI 8-12

Dzieci z klas 2-4 spotykają się w Eduland 2 razy w tygodniu na lekcjach 45 minutowych.

W Eduland kładziemy nacisk na metodę komunikacyjną – mówienie jest nr 1. Większość lekcji odbywa się w języku angielskim. Kształcimy również pozostałe umiejętności, tj. czytanie, pisanie, słuchanie. Naszym celem jest, by dzieci traktowały naukę języka angielskiego zarówno poważnie, jak i przyswajały wiedzę poprzez zabawę. Na lekcjach panuje kameralna miła atmosfera. Grupy są maksymalnie 8 osobowe. Pobyt w Eduland kojarzy się dzieciom z miło spędzonym czasem.

Chcemy zarazić ich swoją pasją, pokazać, że język angielski to w obecnych czasach okno na świat. Pomagają w tym wizyty nauczyciela – rodowitego Brytyjczyka Roba Granthama. Rob jest uwielbiany przez dzieci, zawsze perfekcyjnie przygotowany do zajęć, z głową pełną pomysłów. Poprzez zajęcia z Brytyjczykiem dzieci słuchają rodowitego użytkownika języka angielskiego i szybciej pokonują barierę mówienia.