Joanna Bobruk

Właścicielka szkoły. Nauczyciel dyplomowany języka angielskiego. Egzaminator maturalny OKE.

W 2021 roku minęło 18 lat…..po drugiej stronie biurka w sali lekcyjnej szkoły państwowej. Swoją szkołę prowadzę od 2013 roku. Jestem nauczycielem dyplomowanym oraz egzaminatorem maturalnym.

Taki wiek zobowiązuje ;-). Takie doświadczenie uczy.

Uczniowie….no cóż… to moje życie i pasja. To im zawdzięczam wiele, bo oni poprzez swoją obecność stali się moimi nauczycielami. Poprzez obserwację młodych mogę dostrzec ich potrzeby i wypracować sposoby komunikacji. Świat młodzieży to świat, w którym ciągle chcę być i czerpać z niego garściami! Gdzie znajdziemy tyle entuzjazmu i optymizmu?! Tak wielu młodych ludzi wciąż utrzymuje ze mną kontakt, z różnych stron płyną miłe słowa wdzięczności i to właśnie trzyma mnie przy nauczaniu.

Zapraszam do naszego świata Eduland.

Joanna Bobruk

Monika Zaniewicz

Nazywam się Monika Zaniewicz. Uczę dłużej niż pamiętam i jest to jedna z moich największych pasji, zaraz po sporcie i jedzeniu 😊. Myślę, że nie ma ludzi, którzy nie pokochaliby języka angielskiego, gdyby trafili na właściwych nauczycieli. Dlatego pracuję w Edulandzie, bo tu mamy właśnie takich, którzy sprawią, że proces nauki nie będzie mordęgą, jakiej nieraz wszyscy doświadczaliśmy w szkole. Takich, którzy robią to, co kochają z młodymi ludźmi, którzy są naprawdę warci, żeby poświęcić im nasz czas.

Renata Ostapska

Wkrótce pojawi się tu opis

Monika Krasuska

Jestem nauczycielem dyplomowanym języka angielskiego z 22 letnim stażem. Pracowałam w gimnazjum, a teraz w szkole podstawowej. Byłam egzaminatorem egzaminu gimnazjalnego, a obecnie ósmoklasisty. To doświadczenie bardzo mi pomaga w mojej pracy.

Zawsze marzyłam o zawodzie nauczyciela. Lubię pracować z dziećmi i młodzieżą. Wielką satysfakcję dają mi słowa moich uczniów „z panią język angielski jest łatwy”. Kilku moich absolwentów wybrało filologię angielską, niektórzy odnosili sukcesy na różnych konkursach językowych. Ich sukcesy są dla mnie zawsze wielką radością.

Rob Grantham

Nauczyciel z Wielkiej Brytanii. Rozmawia z słuchaczami tylko i wyłącznie po angielsku. Człowiek pełen pasji i zaangażowania. Zawsze otwarty na młodych i ich problemy.

I believe that the most important aspect when working with young people is creativity and inspiration. Also to give them a sense of comfort to put what they have learned at school into practice in a safe and supportive environment.” – Rob Grantham

Agnieszka Korgol

10 lat temu, będąc uczennicą liceum, miałam ogromne szczęście trafić na wspaniałą nauczycielkę języka angielskiego – Joannę Bobruk, która uświadomiła mi, jak ważna jest nauka języków oraz zaszczepiła we mnie miłość do angielskiego. Zrozumiałam wtedy, że w przyszłości pragnę zostać nauczycielem i dzielić się moją pasją z innymi, dlatego też postanowiłam rozpocząć studia na kierunku Filologia Angielska. Obecnie specjalizuję się w nauczaniu dzieci. Największą radość daje mi zadowolenie moich uczniów, którzy z uśmiechem czekają na kolejne zajęcia. Ich entuzjazm jest dla mnie najlepszą rekomendacją i motywacją do dalszej pracy i samorozwoju. Na co dzień obcuję z językiem angielskim poprzez studia translatoryczne. Wspaniałym i bogatym doświadczeniem językowym był również mój dwuletni pobyt w Wielkiej Brytanii, gdzie miałam okazję uczęszczać do brytyjskiego College’u. Dzięki mojej przygodzie na Wyspach Brytyjskich wyniosłam ogrom wiedzy dotyczącej kultury i historii Wielkiej Brytanii, a także poznałam żywy i codzienny język angielski. Prywatnie jestem miłośniczką książek oraz języków. Uwielbiam czytać, od niedawna uczę się także języka niemieckiego, a w przyszłości planuję zdobyć również uprawnienia do nauczania języka polskiego.