MŁODZIEŻ 12-15

Dzieci z klas 5-8 spotykają się w Eduland 2 razy w tygodniu na lekcjach 45 minutowych.

Efekty, które chcemy osiągnąć, to:

• komunikowanie się w języku angielskim;
  • pokonanie bariery mówienia;
  • otwartość na świat;

Metod nauczania języka angielskiego jest wiele, jednak bardzo dużo zależy od motywacji ucznia i osobowości lektora. Dlatego staramy się, by dzieci traktowały te zajęcia jako odskocznię od trudnej czasami rzeczywistości szkolnej. Chcemy, by do nas przychodziły z przyjemnością, ale również z poczuciem obowiązku. Nasi uczniowie w zdecydowanej większości czują, że warto uczyć się języka obcego.

Kształcimy wszystkie sprawności językowe: mówienie, czytanie, pisanie i rozumienie ze słuchu, kładąc oczywiście nacisk na KOMUNIKACJĘ. Metoda komunikacyjna (ang. communicative language teaching, CLT) to interakcja jako zarówno środek, jak i ostateczny cel uczenia się języka.

Na lekcjach panuje kameralna miła atmosfera. Grupy są maksymalnie 8 osobowe. Pobyt w Eduland kojarzy się dzieciom z miło spędzonym czasem.

Chcemy zarazić ich swoją pasją, pokazać, że język angielski to w obecnych czasach okno na świat. Pomagają w tym wizyty nauczyciela – rodowitego Brytyjczyka Roba Granthama. Rob jest uwielbiany przez dzieci, zawsze perfekcyjnie przygotowany do zajęć, z głową pełną pomysłów. Poprzez zajęcia z Brytyjczykiem dzieci słuchają rodowitego użytkownika języka angielskiego i szybciej pokonują barierę mówienia.

Tworzymy miłą atmosferę, jednak staramy sie nauczyć dzieci obcowania z rzeczywistością egzaminacyjną. W ciągu semestru w Eduland odbywają się przynajmniej dwa testy wewnętrzne oraz test na zakończenie semestru.Takie „mini – egzaminy” to forma sprawdzenia wiedzy oraz źródło informacji dla nas, na ile dzieci opanowały materiał.

MŁODZIEŻ 16+

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. Każda lekcja trwa 45 minut.

W Eduland kładziemy nacisk na metodę komunikacyjną – mówienie jest nr 1. Kształcimy również pozostałe umiejętności, tj. czytanie, pisanie, słuchanie. Na lekcjach panuje kameralna miła atmosfera. Grupy są maksymalnie 8 osobowe. Uczestnicy kursu są kwalifikowani do grup na podstawie posiadanych umiejętności językowych. Pobyt w Eduland kojarzy się słuchaczom z miło spędzonym czasem. Poruszamy tematy, które interesują młodych ludzi. Podczas rozmów chcemy wzbudzić takie zaangażowanie, by nawet nie czuli, że właśnie się uczą.

Pragniemy zarazić ich swoją pasją, pokazać, że język angielski to w obecnych czasach okno na świat. Pomagają w tym wizyty nauczyciela – rodowitego Brytyjczyka Roba Granthama. Rob – z głową pełną pomysłów- jest zawsze perfekcyjnie przygotowany do zajęć,. Poprzez zajęcia z Brytyjczykiem uczniowie słuchają rodowitego użytkownika języka angielskiego i szybciej pokonują barierę mówienia.

Tworzymy miłą atmosferę, jednak staramy sie nauczyć młodzież obcowania z rzeczywistością egzaminacyjną. W ciągu semestru w Eduland odbywają się przynajmniej dwa testy wewnętrzne oraz test na zakończenie semestru.Takie „mini – egzaminy” to forma sprawdzenia wiedzy oraz źródło informacji dla nas, na ile dzieci opanowały materiał.